Календар

«  Жовтень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Пошук

Середа, 21.10.2020, 00:12
Вітаю Вас Гість | RSS
Миколаївський професійний ліцей будівництва та сфери послуг
Головна | Реєстрація | Вхід
Учнівське самоврядування


 

Формування ініціативної особистості, здатної приймати нестандартні рішення, не можливе без широкого залучення учнів до участі в управлінні ліцейними справами. Учнівське самоврядування є важливим засобом надання реальної допомоги учням у практичному засвоєнні сучасних форм організації трудової діяльності, широких та реальних можливостей для вільного волевиявлення особистості в умовах єдиного ліцейного соціального простору. Учнівське самоврядування допомагає становленню ліцеїстів як соціально-активних особистостей.

Протягом навчального року в ліцеї діє Учнівська рада, яка складається з комісій: комісія дисципліни, порядку і навчально-пізнавальної діяльності; культурно-масова, комісія інформації і реклами; комісія соціального захисту; спортивно-оздоровча комісія; комісія трудової дисципліни. Учнівська рада  разом з кураторами комісій бере активну участь в громадському житті ліцею за напрямками своєї діяльності. До складу комісій входять не лише учні груп, а й класні керівники, керівники гуртків, вихователі, психолог та соціальний педагог.  Кожна з комісій працює згідно свого плану роботи.    

 

 

Структура   учнівського   самоврядування

 

Миколаївського  Професійного  Ліцею  БУДІВНИЦТВА  та  СФЕРИ  ПОСЛУГ

 


Комісія навчально-пізнавальної діяльності, дисципліни, порядку і та правової культури постійно контролює стан успішності навчання учнів І – ІІІ курсів за допомогою рейдів перевірок підготовки до занять учнів, аналізу рівня навчальних досягнень учнівських колективів, здійснює рейди-перевірки чергування учнів у групах, в ліцеї, перевіряє зовнішній вигляд, аналізує зайнятість в гуртках та факультативах учнів, схильних до правопорушень, чим сприяє підвищенню інтересу  до знань, самоосвіти і самовдосконалення.

Мета комісії культурно-масової, інформації та реклами – поширення інформації про діяльність ліцею, формування позитивного іміджу ліцеїстів. Висвітлення подій здійснюється за допомогою студентської газети «Гачок». Члени комісії прикрашають сцену до свят, виховних годин, оформлюють святкові стіннівки, ведуть фото- та відео-літопис ліцею. Щовівторка оновлюється стенд «Сьогодні в країні, у світі». З метою відродження національної культури українського народу комісія організовує та проводить розвиваючі і творчі заходи, вечори, конкурси, свята, сприяє культурному та естетичному розвитку учнів, виявляє та розвиває їх здібності, сприяє підвищенню інтересу учнів до життя ліцею.

Метою комісії соціального захисту є виховання в учнів здатності співчувати, почуття гуманності, уміння робити добро. В основу планування своєї діяльності комісія поклала принцип волонтерського руху, благодійності, захисту та представництва прав ліцеїстів в учнівському самоврядуванні. Пріоритетним напрямком визначена благодійна діяльність.

Певних результатів роботи досягла спортивно-оздоровча комісія. Учні ліцею є активними учасниками, призерами та переможцями обласних спартакіад, конкурсів, спортивних змагань з легкої атлетики, баскетболу та інших видів спорту.

 

     

 

 

 


Copyright MyCorp © 2020