Календар

«  Лютий 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728

Пошук





Четвер, 22.02.2018, 01:47
Вітаю Вас Гість | RSS
Миколаївський професійний ліцей будівництва та сфери послуг
Головна | Реєстрація | Вхід
Педагогічний колектив


 

Навчально-виробничий процес в ліцеї забезпечує педагогічний колектив, який складається із  викладачів та    майстрів виробничого навчання. Педагогічні працівники мають належний досвід роботи.

Теоретичну і практичну підготовку учнів у ліцеї здійснює 16 штатних викладачів, 14 майстрів виробничого навчання, заступник директора з навчально-виробничої роботи, методист, керівник фізичного виховання. За якісну і плідну роботу члени педагогічного колективу нагороджені Почесними грамотами департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації та Міністерства освіти і науки України. Одному викладачу присвоєно звання "викладач-методист",  чотирьом– "старший викладач",  одному майстру виробничого навчання  присвоєно педагогічне звання "майстер виробничого навчання І категорії", трьом-  "майстер виробничого навчання ІІ категорії", 10 педагогів нагороджені знаком "Відмінник освіти України".

 

    

 

ВИКЛАДАЧІ 

Прізвище,

ім’я, по батькові

Кваліфікаційна категорія

Педагогічний стаж

Предмети, які викладає

Анісімова

Лілія Анатоліївна

Спеціаліст вищої категорії, старший викладач

20

Фізика, електротехніка

Бугайова

Тетяна Леонідівна

Спеціаліст вищої категорії, старший викладач

          21

Українська мова і література,

Гавриленко

Наталя Валеріївна

Спеціаліст вищої категорії

19

Устаткування, організація ПМХ, ТПЇ, ТПК

Климентьєва

Лариса Миколаївна

Спеціаліст вищої категорії

24

Математика, основи спілкування,

правила дорожнього руху, географія

          Кузьменко

          Олена Павлівна

Спеціаліст вищої категорії, старший викладач

36

Історія, основи економіки, основи галузевої економіки і підприємництва

Корнієнко

Вікторія Вікторівна

Спеціаліст вищої категорії, старший викладач

24

Історія, людина і світ,

правознавство, основи правових знань

Приходько

Віталій Валерійович

 

 

Фізична культура

Кукалець

Ольга Олексіївна

Спеціаліст І категорії

37

Хімія,біологія

Мала

Олена Сергіївна

Спеціаліст І категорії

13

Англійська мова

Мезінов

Володимир Іванович

Спеціаліст І категорії

40

Спецтехнологія автослюсарів

Петрик

Олена Юріївна

Спеціаліст вищої категорії

24

Математика, медико-санітарна підготовка,

гігієна та санітарія вироюництва

          Прасов

          Володимир Олександрович

          Спеціаліст                                  10

          Спецтехнологія автослюсарів, спецтехнологія          

          електрозварювальних робіт, матеріалознавство, 

          допуски і технічні виміри

Фоменко

Микола Степанович

Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

59

Захист Вітчизни

Рулик

Віолетта Геннадіївна

Спеціаліст ІІ категорії

11

Англійська мова, художня культура

Щербань

Оксана Анатоліївна

Спеціаліст І категорії

18

Технологія приготування їжі,

технологія приготування борошняних виробів

Брядкова

Ганна Георгіївна

Спеціаліст 

1

Українська література, зарубіжна література, технології

    

ПЕДАГОГИ ЛІЦЕЮ, ЩО ВИКЛАДАЮТЬ ПРЕДМЕТИ ТЕОРЕТИЧНОГО ЦИКЛУ

 

Прізвище, ім’я, по батькові

Посада

Кваліфікаційна категорія

Педагогічний стаж

Предмети

Мачула

Ніна  Василівна

Заступник директора НВР

Спеціаліст

36

Охорона праці

Бондорос

Валентина Олексіївна

Заступник директора НВР

Спеціаліст

36

 

Мосієнко

Тетяна Сергіївна

Методист

Спеціаліст вищої категорії

17

Інформатика

 

Федорчак

Сергій Мирославович

Керівник фізичного виховання

Спеціаліст вищої категорії

14

Фізична культура

Фіц

Світлана Петрівна

 

Спеціаліст 

                                            23 Облік калькуляція, звітність, фізіологія харчування, професіййна етика, малювання та ліплення

Малихіна

Ірина Миколаївна

 

Спеціаліст 

                                            14

Технічне креслення,

читання креслень

 

МАЙСТРИ ВИРОБНИЧОГО НАВЧАННЯ

 

Прізвище, ім’я, по батькові

Професія, з якої готує учнів

Педагогічний стаж

Варзопов

Петро Іванович

Слюсар з ремонту автомобілів, електрозварник ручного зварювання

42

Гаврилюк

Таміла Костянтинівна

Кухар, кондитер

13

Каськів

Олена Володимирівна

Кухар, кондитер

12

Кецкало

Ольга Вікторівна

Слюсар з ремонту автомобілів, електрозварник ручного зварювання

17

Ковальчук 

Тетяна Юріївна

Кухар, кондитер

5

Кушлаба

Наталя Олексіївна

Слюсар з ремонту автомобілів, електрозварник ручного зварювання

24

Малихіна

Ірина Миколаївна

Слюсар з ремонту автомобілів, електрозварник ручного зварювання

14

Маркобрун

Владислава Олександрівна

Оператор комп'ютерного набору, касир (в банку)

2

Мішура

Євгенія Романівна

Кухар, кондитер

4

Панасюк

Світлана Василівна

Кухар, бармен

26

Поляковський

Станіслав Якович

Слюсар з ремонту автомобілів, електрозварник ручного зварювання

15

Пономаренко

Ганна Григорівна

Слюсар з ремонту автомобілів, електрозварник ручного зварювання

14

Ткачук

Марина Володимирівна

Кухар, бармен

3

Фіц

Світлана Петрівна

Кухар, бармен

23

 

Керівники гуртків

Прізвище, ім’я,  по батькові

Назва гуртка

Педагогічний стаж

Карпенко

Світлана Юріївна

Декоративно-ужиткове мистецтво,

образотворче мистецтво

23

Нестеренко

Ганна Миколаївна

Вокальний,

дозвілля

26

Федорчак

Сергій Мирославович

Волейбол,

баскетбол

14

 

Вихователі

Прізвище, ім’я, по батькові

Кваліфікаційна категорія

Педагогічний стаж

Аленькіна

Олена Віталіївна

Спеціаліст І категорії

30

Ворошилова

Ганан Вячеславівна

Спеціаліст

10

Динту

Тетяна Анатоліївна

Спеціаліст вищої категорії

30

 

Психологічна служба

Прізвище,

ім’я, по батькові

Посада

Кваліфікаційна категорія

Педагогічний стаж

Бойко

Олена Олександрівна

          Соціальнийй педагог

Спеціаліст

7

Лисковчук

Юлія Миколаївна

Практичний психолог

Спеціаліст 

4

 

БібліотекарПігузова Тетяна Іванівна, провідний бібліотекар,  24 роки стажу.

Юрисконсульт - Головатюк Василь Петрович, провідний юрисконсульт, 28 років стажу.

 

 

 

 


Copyright MyCorp © 2018