Педагогічний колектив
Навчально-виробничий процес в ліцеї забезпечує педагогічний колектив, який складається із викладачів та майстрів виробничого навчання. Педагогічні працівники мають належний досвід роботи.
Теоретичну і практичну підготовку учнів у ліцеї здійснює 19 штатних викладачів, 21 майстер виробничого навчання, заступники директора, методист, старший майстер, керівник фізичного виховання. За якісну і плідну роботу члени педагогічного колективу нагороджені Почесними грамотами департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації та Міністерства освіти і науки України. Одному викладачу присвоєно звання "викладач-методист", сім викладачам – "старший викладач", двом майстрам виробничого навчання присвоєно педагогічне звання "майстер виробничого навчання І категорії", трьом – "майстер виробничого навчання ІІ категорії", 8 педагогів нагороджені знаком "Відмінник освіти України", 3 – медаллю "А.С. Макаренко"
ВИКЛАДАЧІ
Прізвище,
ім’я, по батькові
|
Кваліфікаційна категорія
|
Педагогічний стаж
|
Предмети, які викладає
|
Анісімова
Лілія Анатоліївна
|
Спеціаліст вищої категорії, старший викладач
|
24
|
Фізика і астрономія, електротехніка
|
Бугайова
Тетяна Леонідівна
|
Спеціаліст вищої категорії, старший викладач
|
25 |
Українська мова і література
|
Вірдо
Олена Юріївна
|
Спеціаліст вищої категорії, старший викладач
|
27 |
Математика, медико-санітарна підготовка,
гігієна та санітарія виробництва
|
Гавриленко
Наталя Валеріївна
|
Спеціаліст вищої категорії
|
23
|
Устаткування, організація ПМХ, ТПЇ, ТПК
|
Гринько
Людмила Адольфівна
|
Спеціаліст вищої категорії
|
26
|
Географія, основи галузевої економіки
|
Климентьєва
Лариса Миколаївна
|
Спеціаліст вищої категорії, старший викладач
|
29
|
Математика, основи спілкування,
правила дорожнього руху, географія
|
Корнієнко
Вікторія Вікторівна
|
Спеціаліст вищої категорії, старший викладач
|
27 |
Історія, людина і світ,
правознавство, основи правових знань
|
Крижова
Лілія Олександрівна
|
Спеціаліст ІІ категорії
|
16 |
Українська мова і література
|
Кукалець
Ольга Олексіївна
|
Спеціаліст І категорії
|
41
|
Хімія,біологія
|
Мала
Олена Сергіївна
|
Спеціаліст І категорії
|
17
|
Англійська мова
|
Нестерчук
Тетяна Олександрівна
|
Спеціаліст вищої категорії, старший викладач
|
20
|
Біологія
|
Соловйов
Олександр Миколайович
|
Спеціаліст ІІ категорії
|
30
|
Фізична культура
|
Розмариця
Ольга Олегівна
|
Спеціаліст
|
2
|
Інформатика, інформаційні технології
|
Рулик
Віолетта Геннадіївна
|
Спеціаліст І категорії
|
14
|
Англійська мова, художня культура
|
Фоменко
Микола Степанович
|
Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист
|
62 |
Захист Вітчизни
|
Шпаковська
Наталя Олександрівна
|
Спеціаліст
|
1
|
Фізична культура
|
Щербань
Оксана Анатоліївна
|
Спеціаліст вищої категорії
|
21
|
Технологія приготування їжі,
технологія приготування борошняних виробів
|
ПЕДАГОГИ ЛІЦЕЮ, ЩО ВИКЛАДАЮТЬ ПРЕДМЕТИ ТЕОРЕТИЧНОГО ЦИКЛУ
Прізвище, ім’я, по батькові
|
Посада
|
Кваліфікаційна категорія
|
Педагогічний стаж
|
Предмети
|
Бондорос
Валентина Олексіївна
|
Заступник директора НВР
|
Спеціаліст
|
40
|
Основи психологічного спілкування
|
Мосієнко
Тетяна Сергіївна
|
Методист
|
Спеціаліст вищої категорії, старший викладач
|
21
|
Інформатика
|
Федорчак
Сергій Мирославович
|
Керівник фізичного виховання
|
Спеціаліст вищої категорії
|
18
|
Фізична культура
|
Фіц
Світлана Петрівна
|
Майстер виробничого навчання |
Спеціаліст
|
26 |
Облік калькуляція, звітність, фізіологія харчування, професійна етика, малювання та ліплення |
Мачула
Ніна Василівна
|
Заступник директора з навчально-виробничої роботи
|
Спеціаліст
|
15
|
охорона праці, правила дорожнього руху
|
Кецкало Ольга Вікторівна
|
Старший майстер |
Спеціаліст |
21 |
Спецтехнологія |
Малихіна
Ірина Миколаївна
|
Майстер виробничого навчання |
Спеціаліст
|
17 |
Технічне креслення, читання креслень
|
МАЙСТРИ ВИРОБНИЧОГО НАВЧАННЯ
Прізвище, ім’я, по батькові
|
Професія, з якої готує учнів
|
Педагогічний стаж
|
Авраменко
Ганна Вікторівна
|
Молодша медична сестра з догляду за хворими, нянька, гувернер
|
21
|
Велично
Тетяна Петрівна
|
Кухар, бармен
|
7
|
Гаврилюк
Таміла Костянтинівна
|
Кухар, кондитер
|
16
|
Каськів
Олена Володимирівна
|
Кухар, кондитер
|
15
|
Кецкало
Ольга Вікторівна
|
Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, електрозварник ручного зварювання
|
20
|
Ковальчук
Тетяна Юріївна
|
Кухар, кондитер
|
7
|
Кушлаба
Наталя Олексіївна
|
Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, електрозварник ручного зварювання
|
28
|
Логвіна
Світлана Петрівна
|
Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування |
32 |
Малихіна
Ірина Миколаївна
|
Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, електрозварник ручного зварювання
|
17
|
Маркобрун
Владислава Олександрівна
|
Оператор комп'ютерного набору, касир (в банку)
|
5 |
Мішура
Євгенія Романівна
|
Кухар, кондитер
|
6
|
Недосєкіна
Наталя Володимирівна
|
Молодша медична сестра з догляду за хворими, нянька, гувернер
|
26
|
Панасюк
Світлана Василівна
|
Кухар, бармен
|
29
|
Поляковський
Станіслав Якович
|
Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, електрозварник ручного зварювання
|
18
|
Пономаренко
Ганна Григорівна
|
Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, електрозварник ручного зварювання
|
17
|
Сиворотка
Сергій Володимирович
|
Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, електрозварник ручного зварювання
|
15
|
Смикалова
Інна Миколаївна
|
Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення
|
1 |
Фіц
Світлана Петрівна
|
Кухар, бармен
|
26
|
Керівники гуртків
Прізвище, ім’я, по батькові
|
Назва гуртка
|
Педагогічний стаж
|
Карпенко
Світлана Юріївна
|
Декоративно-ужиткове мистецтво,
образотворче мистецтво
|
26
|
Нестеренко
Ганна Миколаївна
|
Вокальний,
дозвілля
|
29
|
Федорчак
Сергій Мирославович
|
Волейбол,
баскетбол
|
17
|
Соловйов
Олександр Миколайович
|
Баскетбол
|
28 |
Вихователі
Прізвище, ім’я, по батькові
|
Кваліфікаційна категорія
|
Педагогічний стаж
|
Білоножко
Марина Володимирівна
|
Спеціаліст
|
11
|
Динту
Тетяна Анатоліївна
|
Спеціаліст вищої категорії
|
33
|
Разінька
Галина Андріївна
|
Спеціаліст
|
|
Близнюк
Наталя Миколаївна
|
Спеціаліст
|
|
Психолого-соціальна служба
Прізвище,
ім’я, по батькові
|
Посада
|
Кваліфікаційна категорія
|
Педагогічний стаж
|
Філоненко Ольга Олександрівна
|
Соціальний педагог
|
Спеціаліст
|
|
Бібліотекар - Пігузова Тетяна Іванівна, провідний бібліотекар, 26 років стажу
.Бібліотекар - Мойсеєнко Наталя Олександрівна
Юрисконсульт - Головатюк Василь Петрович, провідний юрисконсульт, 29 років стажу.
|